Anket
Sitemizden Vip Üyelik Alarak Sitemize Destek Olmayı Düşünür müydünüz ? Vip Üyelikte Filmleri Direk Kendi Sunucularımızdan Bekleme Süresi ve Limit Kısıtlaması Olmadan Son Hızlarda indirebileceksiniz.

Popüler Filmler

Son Yorumlar

 • merunlu


  0/1
  Ultrahdindir.Com Vip
  5dk içinde hesap gönderildi tşkler
  2019-08-12 00:29:40
 • Sitemizden Vip Üyelik Almak için Alttaki Paketlerden Seçiminizi Yapabilirsiniz.
  Vip uye ol Vip uye ol Vip uye ol Vip uye ol Vip uye ol


  Güvenli Bir Şekilde Turbobit Hesabı Almak için Alttaki Bağlantıya Tıklayabilirsiniz.
  Upgrade to Turbo  Mobil Ödeme ile Turbobit Premium Almak - Sitemizdeki Filmleri Beklemeden ve Son Hızda İndirin!

  ultrahdindir.com'un kullanmış olduğu ana dosya paylaşım sitesi Turbobit'tir. Harici olarak verilen linklerin tamamı alternatiftir. Bu bağlamda ultrahdindir.com'daki dosyalar için premium üyelik alıyorum diyen kullanıcılarımızın Turbobit Premium üyelik alma işleminin daha güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştiği için SMS yoluyla üyelik almalarını önermekteyiz. Avantajları ise Premium kullanıcılar internet hızlarının desteklediği son hızlarda indirme yapabilir, indirmelerini durdurup devam ettirebilir, aynı anda birkaç dosya indirebilir, reklam vb. şeyler görmez, kod girmezler.

  Ücretsiz indirme de mümkün elbet ancak hız sınırlaması, indirmeleri devam ettirme, birden fazla dosya indirme vb. özellikler normal üyeliklerde bulunmaz. Açıkca bu konunun amacı kimseye akıl vermek değil. Premium üyelik almak istiyorsanız eğer sitemizdeki filmleri hız sınırlaması olmadan ve beklemeden Turbobit Premium üyeliğinizle tek tıklamayla bilgisayarınıza en yüksek hızlarda indirebiliyorsunuz.


  CEP TELEFONU SMS İLE TURBOBİT PREMİUM ÜYELİĞİ ALMAK İÇİN

  1 Haftalık (7 Gün) Turbobit Premium Üyelik Almak için TB7 yazıp 7979 a Sms Gönderin. Üyelik Ücreti 15 TL'dir.
  1 Aylık (30 Gün) Turbobit Premium Üyelik Almak için TB30 yazıp 7979 a Sms Gönderin. Üyelik Ücreti 25 TL'dir.
  6 Aylık (180 Gün) Turbobit Premium Üyelik Almak için TB180 yazıp 7979 a Sms Gönderin. Üyelik Ücreti 95 TL'dir.


  Öncelikle SMS ile dilediğiniz zaman 7/24 Turbobit Premium alabilirsiniz herhangi bir bekleme durumu söz konusu değildir. SMS çektikten yaklaşık 30 saniye ile 1 dakika arasında kod tarafınıza cep telefonunuza iletilir.

  1. İlk olarak aşağıda resimlerde gösterildiği şekilde Turbobit Resmi Sayfasına giderek öncelikli olarak kendimize Ücretsiz Bir Turbobit Hesabı oluşturuyoruz. Turbobit Resmi Sayfasına gitmek için Tıklayın. Daha sonra 1. işlem olarak resimlerde gösterildiği şekilde sayfa üzerinde Kaydol butonuna tıklayarak kayıt sayfasına gidiyoruz. 2. işlem olarak açılan sayfada Kullanıcı adı (E-posta) kısmına kullanmak istediğimiz E-mail adresimizi ve Şifre kısmına da kullanmak istediğimiz şifremizi yazıp Hesap Aç butonuna tıklayor ve üyeliğimizi oluşturuyoruz.

  Mobil Ödeme ile Turbobit Premium Almak - Sitemizdeki Filmleri Beklemeden ve Son Hızda İndirin!
  Mobil Ödeme ile Turbobit Premium Almak - Sitemizdeki Filmleri Beklemeden ve Son Hızda İndirin!


  2. Daha Sonra cep telefonumuza gelen kodu ücretsiz olarak açmış olduğumuz Hesabımızda kullanabilmek için Tekrar Buraya Tıklayarak Turbobit Premium Üyeliğimizi Aktive Edeceğimiz Sayfaya gidiyoruz ve daha sonra aşağıdaki resimlerde gösterilenleri takip ederek Premium üyeliğimizi aktifleştiriyoruz.


  3. Resimde gördüğünüz gibi birinci işlem olarak Yüksek Hızda İndir yazan yere Tıklıyoruz.

  Mobil Ödeme ile Turbobit Premium Almak - Sitemizdeki Filmleri Beklemeden ve Son Hızda İndirin!


  4. Resimde gördüğünüz gibi ikinci işlem olarak sayfanın sol alt kısmında bulunan Yetkili Bayiler kısmına tıklıyoruz ve üçüncü işlem olarak aynı sayfada bulunan Aldığınız kodu buraya yazın: kısmına Cep Telefonumuza gelen kodu yazarak Gönder butonuna tıklıyoruz ve Premium üyeliğimizin aktivasyonu tamamlanmış oluyor. Bundan sonra indirmek istediğiniz Turbobit bağlantılarını tek tıkla beklemeden son hızlarda çoklu indirme ve durdurup devam ettirme gibi özelliklerle rahatlıkla indirebiliyorsunuz.

  Mobil Ödeme ile Turbobit Premium Almak - Sitemizdeki Filmleri Beklemeden ve Son Hızda İndirin!


  5. Otomatik Çekim Olur Mu ?
  Otomatik çekim kesinlikle Söz Konusu Değildir. Sizin talep etiiğiniz üyelik için belirtilen ücretin ödemesi hattınızdan düşülür. Otomatik ücret çekimi yada bakiye düşmesi münkün değildir.


  6. Pin (Premium Kod) Ne Kadar Sürede Gelir ?
  Öncelikle SMS ile dilediğiniz zaman 7/24 Turbobit Premium alabilirsiniz herhangi bir bekleme durumu söz konusu değildir. SMS çektikten yaklaşık 30 saniye ile 1 dakika arasında kod tarafınıza iletilir. Kod sistemsel bir durum nedeni ile ulaşmazsa [email protected] adresine telefon numaranızı bildiren bir mail atmanız yeterlidir.


  Premium Üyelik ile ilgili Sormak istediğiniz Her Konu Hakkında

  Skype Adresimiz: Ultrahdindir
  Mail Adresimiz: [email protected]  CEP TELEFONU SMS İLE TURBOBİT PREMİUM ÜYELİĞİ ALMAK İÇİN

  1 Haftalık (7 Gün) Turbobit Premium Üyelik Almak için TB7 yazıp 7979 a Sms Gönderin. Üyelik Ücreti 15 TL'dir.
  1 Aylık (30 Gün) Turbobit Premium Üyelik Almak için TB30 yazıp 7979 a Sms Gönderin. Üyelik Ücreti 25 TL'dir.
  6 Aylık (180 Gün) Turbobit Premium Üyelik Almak için TB180 yazıp 7979 a Sms Gönderin. Üyelik Ücreti 95 TL'dir.  Güvenli Bir Şekilde Turbobit Hesabı Almak için Alttaki Bağlantıya Tıklayabilirsiniz.
  Upgrade to Turbo


  Allah Rızası için Bir Yorum

  Lütfen idm programını indir

  Sitemizden Vip Üyelik Almak için Alttaki Paketlerden Seçiminizi Yapabilirsiniz.
  Vip uye ol Vip uye ol Vip uye ol Vip uye ol Vip uye ol

  Vip Üyelik Banner

  Etiketler: mobil odeme ile turbobit uyelik al, mobil odeme ve turbobit, turbobit uyelik al, sms ile turbobit al, turbobit uyelik satisi, turbobit premium uyelik

  Önerilen Filmler:

  Değerli misafirimiz, sitemizi ziyaretçi olarak görüntülemektesiniz. Sitemizdeki indirme linklerinin tamamını görebilmek, konulara yorum yapabilmek ve Sitemiz üzerinden sizlere sunulan ViP TEK LİNK FİLMLERİ indirebilmek için sitemize ViP ÜYE OLMALISINIZ. ViP Üyelik konusuna gitmek için BURAYI TIKLAYIN ve ViP ÜYELİK işleminizi tamamlayın.
  Bilgi
  Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.